Działki na sprzedaż

Bogata oferta działek budowlanych położonych w miejscowości Czerniewo. W okolicy lasy, pola, wzgórza, padoki dla koni i piękne widoki. W miejscowym planie zagospodarowania terenu działki przeznaczone są pod budownictwo jednorodzinne rezydencjalne Wielkość od 1000 do 8000m2. Cena zależy od wielkości i położenia i waha się od 25do 50zł za m2. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej. We wsi jest szkoła podstawowa, mała, klimatyczna, dobry poziom nauczania. We wsi gminnej gimnazjum, ośrodek zdrowia, ośrodek rehabilitacji, 2 markety, sporo sklepów, restauracja, czyli wszystko, co chcemy mieć blisko, ale nie za blisko. 2 km od nas jest przedszkole, a do liceum lub do pracy można dojeżdżać autobusem.
Zapraszamy do odwiedzania nas, nawet jeśli jeszcze do końca nie zdecydowaliście, czy chcecie się budować. Jeśli obawiacie się samego procesu budowy, polecimy firmę, która wszystkim się zajmie za was.
Galeria zdjęć
Właścicielem działek jest Iwona Chamska. Na tej stronie są one udostępnione grzecznościowo w zamian za prowadzenie strony.