Sister Power

21-22 maj „Sister Power – czas na zmiany”
Warsztaty rozwoju osobistego w asyście koni dla kobiet i sesja zdjęciowa z końmi
sobota i niedziela, 9.00-17.00, Stajnia Czerniec/20km od Gdańska
Pierwszy dzień spędzony u nas w towarzystwie koni pozwoli ci lepiej poznać samą siebie. Umożliwi rozpoznanie i zmianę wzorów zachowania odpowiedzialnych za to, że wiedziesz życie nie tak szczęśliwe jak byś chciała.
Wykonywanie prostych ćwiczeń z końmi z ziemi pomoże ci zrozumieć w jaki sposób wybierasz przyjaciół i partnerów życiowych. Dowiesz się jak być osobą asertywną. Nauczysz się sama podejmować życiowe decyzje i nie czekać aż ktoś je podejmie za ciebie. Pokonasz strach przed zmianą i weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie.
Jako że zabawa z końmi nie jest czymś do czego nawykłaś, spodziewaj się silniejszych reakcji, głębszych emocji i doświadczeń, które cię wzmocnią.
Możesz się dowiedzieć o sobie rzeczy, których się nie spodziewałaś ponieważ konie są bardzo szczere w swoich reakcjach.
Odczytują twój język ciała, najmniejsze zmiany uczuć i odpowiadają natychmiast, zgodnie z nimi. Podczas tych warsztatów konie unaocznią nam mechanizmy odpowiedzialne za “życiowego pecha”, za to, że” ludzie są z gruntu źli” i inne obezwładniające przekonania.
Brzmi trochę strasznie? Dobra wiadomość jest taka, że kiedy poznasz wzorce swojego zachowania, dowiesz się jak je zmieniać, a podczas pracy z końmi przekonasz się, jakie to uczucie, kiedy zrobi się coś we właściwy sposób. Po powrocie do domu będziesz pamiętać jak to jest być silną, asertywną i szczęśliwą kobietą, gotowa na potrzebne w jej życiu zmiany.
I jeszcze jedno: nasze konie są tak kochane, że mimo iż w twojej głowie będzie się kłębiło od różnych myśli, przez cały czas będziesz miała na ustach promienny uśmiech.
Aby wziąć udział w tych warsztatach nie potrzebujesz żadnego doświadczenia z końmi. Podczas warsztatów nie ma jazdy konnej, a jedynie indywidualne I grupowe ćwiczenia z koniem z ziemi.
Ubierz się swobodnie I weź ze sobą coś na każdą pogodę.
Drugi dzień będzie przeznaczony na fizyczna zmianę. Zaprosiliśmy fryzjerkę, kosmetyczkę i fotografa, a wszystko po to, żebyś mogła zrobić sobie zdjęcia w plenerze, z pięknym koniem. Te zdjęcia będą ci przypominać, jaka jesteś piękna i odważna.
Czas trwania: 2 dni
Cena: Cena 450 PLN
dla skowronków (wpłacających pełną sumę do 10 maja) 390 PLN
do rezerwacji wymagana jest zaliczka w kwocie 200 zł

Szczegółowe informacje i rezerwacje miejsca na warsztatach:

czerniec@op.pl
tel. 662 126 383
Stajnia Liderów sp. z o.o.
Czerniec 1, 83-042 Ełganowo
nip: 6040157892

nr konta bankowego:
43 1020 1909 0000 3402 0152 0485
*w tytule przelewu proszę podać datę warsztatu
**wystawiamy faktury VAT
*** cena obejmuje udział w warsztatach, obiad, napoje i przekąski